27. 2. 2017

Pondělí

19:00

Teátr Víti Marčíka
divadlo – Divadlo Mana

Teátr Víti Marčíka

Informace o hře se připravují

Víťa Marčík je herec, zpěvák, bavič, performer, ale hlavně velmi charismatický „komediant“, který dokáže svým laskavým a moudrým humorem nadchnout a rozesmát děti i dospělé.Více na jeho webu http://www.vitamarcik.cz. Vstupné na toto představení je 120 Kč. Pro studenty a důchodce 100 Kč.

28. 2. 2017

Úterý

19:00

Divadelní společnost
Kairos II – J.O.B.
divadlo – Divadlo Mana

Divadelní společnost Kairos II – J.O.B.

Divadlení hra J.Zindulky odkazuje na biblickou postavu Joba, i když vypráví o člověku současném. Svět jako šachová partie. Ale kdo jsou hráči? A co na to Josef Oldřich Beran?  V říjnu 2016 získalo toto přestavení 3.místo v divácké soutěži na festivalu Pražská osmička. Více na webu http://kairos2.cz. Vstupné na toto představení je 120 Kč. Pro studenty a důchodce 100 Kč.

1 . 3. 2017

Středa

19:00

Fyzikální show
Tomáše Tyce
show – Divadlo Mana

Fyzikální show Tomáše Tyce

Profesor Tomáš Tyc z Masarykovy univerzity je známý nejen tím, že se podílel na vývoji „neviditelného pláště“, ale především jako popularizátor fyziky. Koho z nás bavila ve škole fyzika…Ale profesor Tyc ukazuje, že fyzikální jevy z oblasti akustiky, optiky, mechaniky atd mohou být velmi zajímavé. Vše je doprovázeno vtipným a fundovaným výkladem, který pochopí jak školák, tak odborník. Vstupné na toto představení je 120 Kč. Pro studenty a důchodce 100 Kč.

2. 3. 2017

Čtvrtek

19:00

The Neons
koncert – klub Zázemí

koncert skupiny The Neons

Liberecká skupina The Neons vznikla v roce 2011. Hudbou na pomezí moderního popu a rocku s většinou anglickými texty chtějí rozdávat pohodu a dobrou náladu. Na kontě mají zatím jedno CD „Eternal light“ Více na webu http://www.theneonsmusic.com. Vstupné na toto představení je 120 Kč. Pro studenty a důchodce 100 Kč.

Pozor vystoupení je v klubu ZÁZEMÍ – více na www.facebook.com/klubovnaZAZEMI/

3. 3. 2017

Pátek

19:00

Nenadarmo
koncert – Divadlo Mana

koncert skupiny Nenadarmo

Akustické trio v obsazení viola, kytara a zpěv si za dva roky své existence dokázala vybudovat slušnou řádku svých nadšených příznivců. Známé i méně známé melodie v netradičním aranžmá přináší pohodu i vynikající umělecký zážitek. Více na www.facebook.com/nenadarmo. Vstupné na toto představení je 120 Kč. Pro studenty a důchodce 100 Kč.

4. 3. 2017

Sobota

16:00

Buchty a loutky – Zlatá husa
divadlo – Divadlo Mana

Divadlo Buchty a loutky – Zlatá husa

(divadlo pro děti a jejich rodiče)

Divadelní představení na motivy pohádky bratří Grimmů pro děti od 4 let a jejich rodiče. Více na webu www.buchtyaloutky.cz. Vstupné na toto představení je 120 Kč. Pro studenty a důchodce 100 Kč. Děti do 15 let mají vstup zdarma!

19:00

Fýdlantští dramatici
divadlo – Divadlo Mana

Frýdlantští dramatici

Parta nadšenců z Frýdlantu v Čechách již nějaký ten pátek baví různorodé půblikum svými vtipnými skečemi a scénkami ze života. Jejich hry nejen pobaví, ale i nastaví zrcadlo. Více na www.facebook.com/frydlanstidramatici. Vstupné na toto představení je 120 Kč. Pro studenty a důchodce 100 Kč.